Konst Modern svensk konst
1322945

Beck & Jung (Holger Bäckström & Bo Ljungberg)

(Sverige, 1939-1997)
Beck & jung, triptyk, akryl och ink jet print, signerad och daterad 1984.

Beck & Jung, triptyk, akryl och ink jet print, signerad och daterad 1984.

"Game Sparta". Vardera 109 x 107 cm.

Ej examinerade ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L37
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
6 417
633
745
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
19 sep 12:02
6 417 SEK
19 sep 12:02
6 217 SEK
19 sep 11:30
6 200 SEK
19 sep 11:30
6 000 SEK
18 sep 17:51
4 700 SEK