1323054

Gucci

(Italien, Född 1921)
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.

Gucci, väska.

Svart läder med handtag i bambu, detaljer i guldfärgad metall. Fodrad. Tre innerfickor, en innerficka med dragkedja. Märkt "GUCCI made in italy" samt numrerad. Ca 39 x 31 x 10 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
300 EUR