Möbler Bord
1323305

Sängbord ett par 1900-talets första hälft

Sängbord ett par 1900-talets första hälft.

Vitmålade, skuren dekor, 44x35x78 cm

Bruksslitage. Nagg. Repor. Senare målning.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G6
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK