Design Konstglas
1323482

Anne Nilsson

(Sverige, Född 1953)
Anne nilsson, ljusstakar, ett par, "celest", anne nilsson, orrefors.

Anne Nilsson, ljusstakar, ett par, "Celest", Anne Nilsson, Orrefors.

Dekor. H ca 29-30 cm, etikettmärkt, en med mindre nagg.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
2 500 SEK