Möbler Bord
1323684

Soffbord, 1900-talets sista del.

Underrede travertin, skiva i travertin, 83x70 cm, höjd 35 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H65
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
6 200
609
724
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
10
20 jun 22:02
6 200 SEK
20 jun 22:01
6 000 SEK
10
20 jun 21:58
5 800 SEK
20 jun 21:58
5 600 SEK
10
20 jun 21:55
5 400 SEK