Möbler Bord
1323684

Soffbord, 1900-talets sista del.

Underrede travertin, skiva i travertin, 83x70 cm, höjd 35 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK