1324098

Gucci

(Italien, Född 1921)
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.

Gucci, väska.

Svart skinn med spännen och nitar i guldfärgad metall. Väsksmycke. Löstagbar axelrem. Tygfodrad. Två innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "GUCCI made in italy" och numrerad. 39 x 40 x 11 cm.
Dustbag medföljer.

Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK