1324105

Givenchy, handväska. "Antigona".

Givenchy, handväska. "antigona".

Svart och rött skinn med dekor av stjärnor. Axelrem. Tygfodrad. Tre innerfack varav ett med gragkedja. Märkt "GIVENCHY MADE IUN ITALY" och numrerad. 33 x 26 x 18 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V3
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
2 dagar 22 timmar
2 700
264
311
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
24 jul 15:43
2 700 SEK
23 jul 16:49
2 500 SEK
23 jul 1:37
2 200 SEK
22 jul 6:59
2 000 SEK
21 jul 1:25
1 000 SEK