Konst Grafik
1324128

Theo Tobiasse

(Frankrike, 1927-2012)
Theo tobiasse, färglitografi signerad och numrerad 39/150.

Theo Tobiasse, färglitografi signerad och numrerad 39/150

"Le quai des poêtes maudits", bladstorl 56 x 77 cm

Oramad

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - L23
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
4 dagar 5 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 0 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)