Konst Grafik
1324128

Theo Tobiasse

(Frankrike, 1927-2012)
Theo tobiasse, färglitografi signerad och numrerad 39/150.

Theo Tobiasse, färglitografi signerad och numrerad 39/150

"Le quai des poêtes maudits", bladstorl 56 x 77 cm

Oramad

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer