Konst Grafik
1324411

Carl Johan De Geer

(Sverige, Född 1938)
Carl johan de geer, färglitografi, signerad 31/90.

Carl Johan De Geer, färglitografi, signerad 31/90.

"USA mördare" (1967 års upplaga destruerad av polisen. Ny upplaga: Nixons dröm. Eller mardröm). Bladstorlek 70,5 x 58 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
6 000 SEK