1324501

Perukvaser, ett par, porslin, 1900-tal.

Dekor i famille rosefärger, med motiv av chrysanthemum, höjd 28 cm.

Slitage. Bränningsdefekter. Mistor. Glasyrnagg. Färgdefekter. Skador.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Klubbat pris
4 462
436
513
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
22 jul 17:00
4 462 SEK
22 jul 16:59
4 262 SEK
22 jul 16:59
4 150 SEK
22 jul 16:57
3 950 SEK
22 jul 16:56
3 750 SEK