1325006

Cartier

(Frankrike, Född 1847)
Cartier, must de cartier line burgundy, väska, 1980-tal.

Cartier, Must de Cartier Line Burgundy, väska, 1980-tal.

Skinn, detaljer i logo Cartier, bredd ca 24 cm, höjd ca 26 cm, märkt invändigt.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
5 000 SEK