Konst Modern svensk konst
1325034

Hardy Strid

(Sverige, 1921-2012)
Hardy strid, olja på duk, "la puta", signerad, 1964.

Hardy Strid, olja på duk, "la puta", signerad, 1964.

Mått 33x46 cm.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Klubbat pris
5 000
498
606
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
3 jun 21:48
5 000 SEK
3 jun 21:48
5 000 SEK
3 jun 21:48
4 800 SEK
3 jun 21:48
4 600 SEK
3 jun 21:47
4 400 SEK