1325474

Chanel

(Frankrike, Född 1910)
Chanel, väska, "flap bag", 2014-15.

Chanel, väska, "Flap Bag", 2014-15.

Ljust och svart quiltat skinn. Ytterfack på baksidan. Spänne och axelremskedja av guldfärgad metall. Tygfodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "CHANE MADE IN FRANCE" och numrerad. 30 x 15 x 9 cm.
Dustbag och kartong medföljer.

Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L25
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
5 dagar 16 timmar
22 000
2 190
2 667
Utropspris
40 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 23 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (12 bud)
10
14 jun 18:23
22 000 SEK
9
14 jun 14:27
21 000 SEK
8
14 jun 7:07
20 000 SEK
13 jun 21:56
15 500 SEK
8
12 jun 13:51
15 000 SEK