1325924

Anders Palmér

(Sverige, Född 1958)
Anders palmér, olja på duk, signerad.

Anders Palmér, olja på duk, signerad.

Stadsbild. 203 x 154 cm.

Obetydligt ytslitage.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
18 000 SEK