1326151

Chanel

(Frankrike, Född 1910)
Chanel, väska, "mini flap", 2018-19.

Chanel, väska, "Mini Flap", 2018-19

Quiltade textilier. Axelrem i guldfärgad metallkedja tvinnad med skinnband. Beslag i guldfärgad metall. Två innerfack varav ett med dragkedja. Fodrad i blått läder. Märkt "CHANEL MADE IN FRANCE" Numrerad . Ca 20 x 13 x 8 cm.

Obetydligt ytslitage.

Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist fashion, eventansvarig
+46 (0)708 92 19 74

Utropspris
38 000 SEK