Konst Grafik
1326387

Pablo Picasso

(Spanien, 1881-1973)
Pablo picasso efter, färglitografi affisch, galerie 65 cannes 1956.

Pablo Picasso efter, färglitografi affisch, Galerie 65 Cannes 1956.

"Owl, flower and glass" c:a 68 x 47 cm. Tryckt hos Mourlot Paris, 2000 ex.

Smärre slitage. Blekt. Något gulnad.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Klubbat pris
4 422
434
517
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
10 jun 13:37
4 422 SEK
10 jun 13:36
4 222 SEK
10 jun 13:36
4 100 SEK
10 jun 13:36
3 900 SEK
10 jun 13:36
3 700 SEK