Konst Grafik
1326786

PG Thelander

(Sverige, Född 1936)
Pg thelander, färglitografi, signerad samt èpreuve d'artiste.

PG Thelander, färglitografi, signerad samt Èpreuve D'artiste

Motiv av badankor. Bildmått 49 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
5 000 SEK