Konst Modern svensk konst
1327088

Beck & Jung (Holger Bäckström & Bo Ljungberg)

(Sverige, 1939-1997)
Beck & jung, olja på duk, signerad och daterad 1979.

Beck & Jung, olja på duk, signerad och daterad 1979.

"Diskgame", 1979. 130 x 160 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
8 000 SEK