1327308

Fiskbestick 24 dlr England tidigt 1900-tal

Fiskbestick 24 dlr england tidigt 1900-tal.

Bestående av;
12 knivar,
12 gafflar,
i originalschatull

Åldersrelaterat slitage. Repor. Fläckar. Torrsprickor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK