Madeleine Pyk – en samling F769

Matbord, teak, Holländskt utdrag, Danmark, 1960-tal.

Längd 126 cm, bredd 86 cm, 2 st utdrag vardera 54 cm, höjd ca 75 cm.

Åldersrelaterat slitage. Åldersrelaterat slitage. Märken. Smärre fanerskador.

Utropspris
3 000 SEK