Sekretär med fyra lådor. Skrivklaff med bakomliggande inredning med lådor och brevfack. Fanerad med mahogny. Beslag av mässing. Bredd 83, djup 50, höjd 99 cm.
Åldersrelaterat slitage. Renoverad. Skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.