Möbler Bord
1328031

Sängbord ett par Italien 1950-tal/andra hälft

Sängbord ett par italien 1950-tal/andra hälft.

mahogny, 56x32x58 cm

Bruksslitage. Repor. Fläckar. Fanerskador. Märken.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G6
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

750
74
88
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
2 aug 11:43
750 SEK
1 aug 11:58
500 SEK
27 jul 20:32
300 SEK