Betsat trä, lösa dynor, bord med lös skiva av glas, sitthöjd 48 cm, bord 118x58x60 cm
Bruksslitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10