Design Möbler
1328217

Arne Jacobsen

(Danmark, 1902-1971)
Arne jacobsen, skrivbordsstol, "oxford", fritz hansen, danmark, 1985.

Arne Jacobsen, skrivbordsstol, "Oxford", Fritz Hansen, Danmark, 1985.

Stomme av stål. Snurrbar, på trissor. Svart skinnklädsel. Etikettmärkt. Sitthöjd 47, höjd 91 cm.

Slitage. Repor. Höj- och sänkfunktionen fungerar ej.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Klubbat pris
2 866
281
335
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
13 jun 13:09
2 866 SEK
13 jun 13:09
2 666 SEK
13 jun 9:49
2 400 SEK
12 jun 23:14
2 200 SEK
12 jun 23:14
2 022 SEK