Fanerat med olika träslag. Nedåt avsmalnade och mässingskodda ben, låda i sargen ytskiva med spelplan för schack. Längd 73, bredd 41, höjd 73 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.
Renoverad. Kompletterad. Skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.