Möbler Bord
1328418

Börge Lindau

(Sverige, 1932-1999)
Börge lindau, bord, 1900-talets andra hälft.

Börge Lindau, bord, 1900-talets andra hälft.

Runt bord med benställning av stål. Skiva av vit laminat. Diameter 105, höjd 73 cm.

Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H53
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
5 dagar 7 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 0 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)