Konst Grafik
1328467

Anders Österlin

(Sverige, 1926-2011)
Anders österlin, 2 st färgserigrafier, signerad och numrerade 126/150 resp 104/170.

Anders Österlin, 2 st färgserigrafier, signerad och numrerade 126/150 resp 104/170.

Kompositioner. 20 x 16 cm/st.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
3 000 SEK