1328546

Erik Enroth

(Finland, 1917-1975)
Erik enroth, akvarell, signerad och daterad 1950.

Erik Enroth, akvarell, signerad och daterad 1950.

Landskap. Passepartout 33 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
250 EUR