1328639

Oiva Toikka

(Finland, 1931-2019)
Oiva toikka, glasfågel, signerad, nuutajärvi.

Oiva Toikka, glasfågel, signerad, Nuutajärvi.

Signerad samt med etikett. Höjd 12 cm, längd 19 cm.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Klubbat pris
1 100
108
129
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
25 jul 16:41
1 100 SEK
16 jul 22:55
1 000 SEK