Bardisk och 3 st barstolar, 1900-talets andra hälft.
Förkromad och svartlackerad metall. Grått och palisanderimiterande laminat. Häftad skinnimitation. Bardisk längd 135, djup 70, höjd 100 cm. Pallar sitthöjd 70 cm.
Slitage. Nagg på laminat.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.