Konst Grafik
1328664

Beck & Jung (Holger Bäckström & Bo Ljungberg)

(Sverige, 1939-1997)
Beck & jung, screenprint signerad daterad och numrerad 1974 12/20.

Beck & Jung, screenprint signerad daterad och numrerad 1974 12/20

"Hundie", 97 x 97 cm

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Klubbat pris
3 000
294
350
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
9
11 jun 21:21
3 000 SEK
11 jun 20:01
2 400 SEK
8
7 jun 9:41
2 200 SEK
5 jun 17:45
2 000 SEK
5 jun 9:11
1 800 SEK