1328814

Louis Vuitton

(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, "keepall epi", väska.

Louis Vuitton, "Keepall Epi", väska.

Weekendbag i svart epiläder med detaljer i guldfärgad metall. Dubbeldragked. Utvändigt en ficka. Avtagbar adresstag. Märkt med datumkod (1989) samt "LOUIS VUITTON PARIS made in France".
Längd 52 cm, höjd 30 cm, djup 23 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Utropspris
800 EUR