1328913

Qi Baishi efter, bok med träsnitt, Rong Baozhai Beijing 1950-tal

Qi baishi efter, bok med träsnitt, rong baozhai beijing 1950-tal.

Träsnitt efter tuschmålningar. Ca 31 x 21 cm.

Smärre slitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
6 000 SEK