1329130

Tomasz Tatarczyk

(Polen, 1947-2010)
Tomasz tatarczyk, olja på duk, signerad, daterad -88.

Tomasz Tatarczyk, olja på duk, signerad, daterad -88.

86x149 cm. Duk på monterad på pannå.

Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T100
Proveniens

¨Polsk konst¨, 26/6 - 25/8 1990, Galleri Kram, Halmstad

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
322 000
31 606
37 611
Utropspris
60 000 SEK
Budhistorik (81 bud)
14
17 jun 21:06
322 000 SEK
19
17 jun 20:59
320 000 SEK
14
17 jun 20:59
320 000 SEK
19
17 jun 20:47
302 000 SEK
14
17 jun 20:47
300 000 SEK