1329134

Jan Tarasin

(Polen, 1926-2009)
Jan tarasin, olja på duk. signerad, daterad -88.

Jan Tarasin, Olja på duk. Signerad, daterad -88

"Kontynuacja", 66x95 cm.

Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T100
Proveniens

¨Polsk Konst¨, 26/6 - 25/8 1990, Galleri Kram, Halmstad.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
254 000
24 932
29 668
Utropspris
60 000 SEK
Budhistorik (75 bud)
12
14 jun 20:30
254 000 SEK
14 jun 20:30
254 000 SEK
12
14 jun 20:28
252 000 SEK
15
14 jun 20:27
250 000 SEK
12
14 jun 20:27
250 000 SEK