Konst Klassisk svensk konst
1329246

Rune Sigvard

(Sverige, 1907-1943)
Rune sigvard, olja på pannå. signerad.

Rune Sigvard, olja på pannå. signerad

46 x 37 cm

Obetydligt ytslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z12
Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
1 timme 53 minuter
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 0 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)