Möbler Bord
1329379

Matbord, Italien, 1980-tal.

Matbord, italien, 1980-tal.
Matbord, italien, 1980-tal.
Matbord, italien, 1980-tal.
Matbord, italien, 1980-tal.

Benstämmning av metall, bordsskiva av rökfärgat glas. Längd 180, bredd 100, höjd 70 cm.

Smärre slitage.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
4 000 SEK