1329547

Louis Vuitton

(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, pochette, 2008.

Louis Vuitton, pochette, 2008.

Taigaläder med spänne i vitmetall. Löstagbar rem. Ytterfack på framsidan. Tygfodrad. Tre innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in Spain" och numrerad. 27 x 19 x 4 cm.
Dustbag medföljer.

Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK