1329590

Jalmari Ruokokoski

(Finland, 1886-1936)
Jalmari ruokokoski, akvarell, signerad och daterad 1915.

Jalmari Ruokokoski, akvarell, signerad och daterad 1915.

Blommor. Passepartout 35 x 24,5 cm.

Gulnad. Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
250 EUR