Möbler Bord
1329655

Sängbord, ett par, 1950/60-tal.

Bord med låda. Fanerade med teak. Bredd 43, djup 32, höjd 54 cm.

Helhetsintrycket är gott. Märken.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
2 500 SEK