Möbler Bord
1330022

Sängbord ett par 1900-talets mitt/andra hälft

Sängbord ett par 1900-talets mitt/andra hälft.

Fanerade med mahogny och rotfaner, skiva av målat glas, 65x34x63 cm

Bruksslitage. Nagg. Repor. Avnött. En glasskiva saknas

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK