Möbler Bord
1330032

Matbord gustaviansk stil 1900-talets mitt

Matbord gustaviansk stil 1900-talets mitt.

Vitmålat, två iläggsskivor à 48 cm, diameter 110 cm, höjd 74 cm

Bruksslitage. Renoverad. Senare målning.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Klubbat pris
1 800
176
207
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
3 jul 11:14
1 800 SEK