Konst Grafik
1330184

Lennart Nyström

(Sverige, Född 1944)
Lennart nyström,  färglitografi, signerad och numrerad 34/440.

Lennart Nyström, färglitografi, signerad och numrerad 34/440.

Komposition, oramad, bladmått 50x60 cm.

Smärre slitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK