Bemålat gjutjärn, höjd ca 153 cm, rörets diameter ca 10 cm
Bruksslitage. Repor. Fläckar. Märken. Rostangrepp. Senare målning. Ej genomgången. Ej funktionstestad. hasp på nedre lucka saknas
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10