1330657

Egon Meuronen

(Finland, Född 1922)
Egon meuronen, akvarell, signerad och daterad -93.

Egon Meuronen, akvarell, signerad och daterad -93.

Stilleben med kanna. Passepartout 21,5 x 28,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
250 EUR