Christian Dior, väskor, 2 st.
Logomönstrad canvas med detaljer av blått.
"Speedy" med innerfack med dragkedja. Märkt "Christian Dior BAGAGES PARIS MADE IN FRANCE". 40 x 22 x 18 cm.
Handväska med axelremskedja i guldfärgad metall. Märkt "Christian Dior MADE IN FRANCE". 19 x 13 cm.
Slitage. Fläckar. Smärre skador.