Konst Grafik
1331103

Pierre Olofsson

(Sverige, 1921-1996)
Pierre olofsson, färglitografi signerad och numrerad 162/258.

Pierre Olofsson, färglitografi signerad och numrerad 162/258

"Fågelsång", bildyta 26 x 90 cm

Ej examinerad ur ram. Något lös i ramen

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK