Konst Grafik
1331851

Joan Miró

(Spanien, 1893-1983)
Joan miró, färglitografi, signerad och numrerad 61/100.

Joan Miró, färglitografi, signerad och numrerad 61/100.

Astrologie III (Astrology III) (M. 127) (1953). I ca 35 x 26.5 cm.

Ej examinerad ur ram. Något gulnad. Smärre reva i bladets övre högra hörn.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
15 000 SEK